טיפולי פנים שמדגישים את היופי שלך

העור שלך מספר את סיפור חייך. הוא חשוף כל הזמן ומראה אם את מרגישה נינוחה או אולי עייפה. הפנים שלך אומרות עלייך הכל ואת רוצה להעניק להן את היחס הטוב ביותר. בנוסף לשימוש בתכשירים בבית תרצי לבצע טיפולי פנים מקצועיים שיחזירו את הברק, יטפלו בפיגמנטציה, יעניקו לך הרגשה נפלאה ויבליטו את היופי שלך.

שלל טיפולי פנים שיעצימו את היופי שלך

האהבה שלנו לעולם היופי הובילה אותנו להתמחות בשלל טיפולים שיעניקו לך תחושה נפלאה ויבליטו את היופי שלך. אנחנו מבצעות שלל טיפולי פנים בראשון לציון ותמיד דואגות לך. לכן נבצע אבחון לעור הפנים ולאחר מכן נבחר את החומרים ואת שיטת הטיפול שהכי יתאימו לעורך ויובילו לתוצאה מחמיאה. בין היתר נציע לך:

טיפולי פיגמנטציה

חשיפה לשמש ולחומרים שונים, שינויים הורמונליים והשנים, יכולים להוביל לסימני פיגמנטציה על העור באזור הפנים, החזה, הידיים והמחשוף. כתמים בהירים אינם מחמיאים למראה שלך ואפשר לטפל בהם. בקליניקה אנו מביאות ניסיון רב בטיפול פיגמנטציה כאשר בתחילה אנו מאבחנות את עורך ולאחר מכן בוחרות את שיטת הטיפול המתאימה ביותר כשכל אחת יכולה לעבור טיפול שונה. התוצאה היא טשטוש עד להעלמת הכתמים, תלוי במצב ההתחלתי ובמספר הטיפולים.

אנטי אייג'ינג

השנים נראות על פנינו ואת יכולה להיות קורנת וזוהרת בכל גיל. טיפולי אנטי אייג'ינג שומרות על עור פנייך צעיר יותר ומפחיתות שנים. אנו לא יכולות למנוע לחלוטין את ההתבגרות אבל יכולות להאט את סימני הזמן ולהעניק לפנייך מראה בריא, רענן וחיוני. את הטיפולים בקליניקה נבצע בהתאם לסוג עורך והצרכים האישיים שלך.

טיפולי פנים לנשים

תרצי לקבל מאיתנו שיחת ייעוץ?

ניקוי עמוק של הפנים

העור שלנו סופג את כל מה שהוא נחשף אליו. הפנים חשופות לפיח, שמש ולא פעם חומרים מזיקים וכל אלו משפיעים על בריאותו. אנו מבצעות שלל טיפולי פנים בראשון לציון לרבות ניקוי עמוק של הפנים וזאת תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובטכניקות שיעניקו לך תחושה רעננה, נינוחה ושישפרו את בריאות עור פנייך.

טיפול באקנה

אקנה היא בעיה שיכולה להופיע גם לאחר גיל ההתבגרות ולמעשה נשים רבות סובלות מפצעי עור גם בשנות הארבעים שלהן. אפשר להתמודד עם האקנה ואנו מבצעות טיפולים גם למתבגרות וגם לאלו שכבר עברו את גיל ההתבגרות. במהלך הטיפול נבצע ניקוי עדין של העור, נשתמש בחומרים לטיפול ופתיחת בלוטות החלב ונדאג שתרגישי נפלא ותיראי במיטבך.

טיפולי פנים במרכז
Limay & Astar

.Beauty Artists

אנחנו כאן בשבילך

מאז ומעולם נמשכנו לעולם האסתטיקה והיופי ולשמחתנו היום אנחנו מצליחות להעניק לנשים את התחושה הנפלאה ביותר. הטכניקה והמיומנות הן חלק מהיכולות שלנו אך חשוב לנו יותר להגיד לך שאת יפה. התפקיד שלנו הוא רק להבליט את היופי שלך החוצה, בדרך שמתאימה לך, לפנייך ולעור הפנים.

בשלל טיפולי הפנים אותן אנו מבצעות אצלנו בקליניקה המסודרת והנקייה בראשון לציון אנו דואגות להחזיר את הזוהר לפנייך ולהעניק לך את התחושה הנפלאה לאורך כל הדרך. חשוב לנו להיות קשורות, לעבוד עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר, עם המכשור המתקדם ולעבוד בצורה נכונה ובריאה.